Більшість наших дітей – "просто діти”.

Не робіть з них "вундеркіндів”, не ставте непомірні вимоги.

Дитина повинна бути частіше задоволеною від того,

що вона може, ніж тривожною через свою неповноцінність.

"Кульки-ігрульки" один із методів психічного розвантаження дітей,            зниження емоційного напруження

Впровадження інноваційної технології СЕНДПЛЕЮ

- пісочна терапія та сольова анімація

Пісок - загадковий матеріал. Він має здатність зачаровувати людини - здатністю приймати будь-які форми: бути сухим, легким, вологим, щільним і пластичним. Гра в пісок захоплює і дорослих, і дітей - згадайте, як приємно буває приєднатися до гри в «пасочки», побудувати замок на морському березі або просто дивитися, як висипається сухий пісок з вашої долоні.
Пісочна терапія - це унікальна можливість досліджувати свій внутрішній світ за допомогою безлічі мініатюрних фігурок, підноса з піском, деякої кількості води - і відчуття свободи та безпеки самовираження, що виникає в спілкуванні з психологом.
Пісочна терапія - це можливість висловити те, для чого важко підібрати слова, стикнутися з тим, до чого важко звернутися безпосередньо, побачити в собі те, що зазвичай йде від свідомого сприйняття.

Пісочна терапія як форма корекційної роботи

Sand play (Сендплей) - допомагає дітям і дорослим без слів висловити свої почуття, емоції, переживання - тобто те, що для них висловити словами буває складно.

Сендплей:

- це унікальний спосіб спілкування зі світом і з самим собою;

- дає можливість доторкнутися до глибинного почуття, побачити  справжню проблему;

- він знімає внутрішнє напруження;

- підвищує впевненість у собі;

- відкриває нові шляхи розвитку.

Гра з піском допомагає дитині висловити те, що вона сам поки не усвідомлює, те, чого вона сама поки не розуміє,  а досвідчений дитячий психолог може інтерпретувати це і  обговорити  батькам почуття дитини.