18 лютого 2016 року під час проведення Університету науково-педагогічних знань для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів міста Києва в Київському міському будинку учителя
нашому садочку було вручено СВІДОЦТВО про затвердження авторського педагогічного досвіду "Реалізація психолого-педагогічного проекту ШКОЛА БАТЬКІВСТВА - КЛУБ СУЧАСНИХ РОДИН".
Передовий педагогічний досвід схвалено рішенням Вченої ради Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка від 21 січня 2016 року.
Матеріали внесено до міської картотеки як такі, що заслуговують поширення і використання у практичній роботі освітніх установ.
В рамках заходів "Тижня української мови та писемності" 6 листопада 2014 року в загальному читальному залі головного приміщення Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського НАПН України відбулися педагогічні читання «Педагогічні ідеї К. Ушинського в сучасній дошкільній освіті» для фахівців з дошкільного виховання, батьків та педагогів столиці.
Вихователь-методист нашого садочка Погорєлова Лариса Іванівна презентувала відео-екскурсію "Сторінками біографії видатногог педагога".
20 грудня 2013 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки Бориса Жебровського відбувся творчий діалог на тему
«Сім’я і дитсадок – це творчий і міцний зв’язок».
Практичний психолог ДНЗ № 343 Лариса Погорєлова розповіла про досвід організації родинного клубу «Школа батьківства», про значення налагодження партнерської співпраці з батьками вихованців.
Усі учасники діалогу дійшли згоди, що успішність навчально - виховноговихованцями і батьками. Це можливо тільки тоді, коли вони стануть союзниками.
З нагоди святкування 200-річного ювілею від дня народження Т.Г. Шевченко 18.02.2014 року в нашому садочку проведено спільні педагогічні читання педагогів
ДНЗ № 343 та ДНЗ № 428 Шевченківського району міста Києва.
Вихователь-методист дошкільного закладу № 343 Погорєлова Л.І. підготувала презентацію-розповідь «Невідомі сторінки життя Кобзаря».
27 листопада 2012 р. у межах VI міжнародної Інтернет-конференції «Нові інформаційні технології в освіті для всіх: моделі та інфраструктури», яку підтримала ЮНЕСКО, відбувся круглий стіл «Інформаційно-комунікаційні технології у дошкільній освіті: перспективи і виклики сучасності».
Організатори: Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОНУ, редакція видань «Дитячий садок» видавництва «Шкільний світ».
Уперше відбулася пряма Інтернет-трансляція подій круглого столу. Тож його аудиторія розширилася до 3,5 тис. учасників по всьому світу!
На конференції виступила Лариса Іванівна Погорєлова, вихователь-методист ДНЗ № 343, м. Київ. Вона розповіла про досвід впровадження ІК-технологій в ДНЗ, так в дитячому садку створено банк розвивальних ігор, садок має цифрові освітні ресурси — персональнй сайт ДНЗ, електронні презентації, відеотеку казок і мультфільмів, методичні відео- та фотоматеріали.
Педагоги ДНЗ співпрацють зі адміністрацією ЗНЗ № 169, у комп’ютерному класі школи вихователі можуть навчатися та підвищувати свій рівень володіння ІК-технологій.
29 листопада 2012 р.на міському практичному семінарі з елементами тренінгу «Сучасні підходи до організації методичного супроводу освітнього процесу в ДНЗ» для вихователів-методистів закладів міста виступила вихователь-методист ДНЗ № 343 Лариса Погорєлова та поділилася досвідом із застосування ІКТ у методичній роботі з метою забезпечення сучасного рівня освітньо-виховного процесу в ДНЗ.
Виступ Зав.ДНЗ № 343 Акопян Лариси Володимирівни на майст-класі для вихователів, методистів, психологів
на тему
"Організація співпраці з батьками"
20 листопада 2012 р. вихователь-методист Погорєлова Л.І. виступила на районному cемінарі методистів, провела тренінг з педагогами «Казкотерапія як інструмент психолога та педагога»
15.03.2011 року вихователь-методист Погорєлова Л.І. провела майстер-клас для слухачів пед.університету ім.Грінченка за участю доцента ІППО Київського Університету, старшого наукового співробітника Інституту проблем виховання АПН А.М.Гончаренко.
10.03.2011 року на педагогічній студії вихователів груп раннього віку на тему: "Діалогічне мовлення дітей раннього віку" вихователь Шевцова К.В. презентувала систему роботи спрямовану на формування активного мовлення дитини. Один з представлених підходів - метод наочного моделювання.
30.11. 2010 року вихователь-методист Погорєлова Л.І. провела практичну тренінгові частину семінара-практикума для педагогів Шевченківського району «Організація процесу виховання хлопчиків, дівчаток як важливий показник зростання особистості».
02.03.2010 року на методоб’єднанні для вихователів молодших та середніх груп дошкільних закладів Шевченківського району на тему "Формування мовленнєвої компетентності дошкільників" вихователь Бовтун І.Д. представила свій досвід роботи по створенню оптимального життєвого простору відповідно Базової програми.
Вихователь Болховецька К.Я. показала фрагменти організованної діяльності молодших дошкільників - цільової прогулянки та малювання свічкою.
Виступ вихователя
Шевцової Катерини Володимирівни
на засіданні творчої групи в управлінні освіти
"Презентація досвіду роботи за проектною діяльністю"